Knihkupectví Neoluxor books

 

Logo                                          telefon:   

597 490 991 

  email:   laso@neoluxorbooks.cz 
  web:  

www.neoluxor.cz  

 

Neoluxor Books v OC LASO se rozprostírá na ploše 250 m² a najdete nás v prvním patře.

 

V příjemném prostředí, s pěkným výhledem na hlavní ostravské náměstí Vám nabízíme široký výběr české a světové beletrie, napínavé i romantické příběhy, trochu humoru a výlet mimo realitu v oddělení sci-fi a fantasy. Fanoušci komiksů si také přijdou na své. Rádi Vás přivítame s Vašimi nejmenšími v oddělení knih pro děti. Pro ty, kteří rádi vaří, tu máme nabídku kuchařek, nechybí ani knihy o zdraví. Cestovatelé u nás najdou řadu průvodců, map a jazykových konverzací, pro kutily máme tipy, jak se starat o dům a byt, zahradu a své domací mazlíčky, pro studenty učebnice, slovníky a beletrii ve světových jazycích. Do auta široký výběr mluveného slova. Milovníky magie a andělů zveme do oddělení esoterie. Knihy Vám na požádání rádi objednáme.

 

Součástí knihkupectví je koutek Knižního klubu. U nás zakoupené knihy si můžete nechat dárkově zabalit. K dispozici jsou i dárkové poukázky a široká nabídka doplňkového sortimentu včetně společenských her pro malé i velké.

 

Knihkupectví je bezbariérové, uzpůsobené pro potřeby vozíčkářů a kočárků.

 

Knihkupectví Neoluxor se pyšní největší nabídkou knih v Česku! Vyberte si oblíbené čtení z pohodlí domova, nakupte v e-shopu Neoluxoru s 10% slevou, a pak si objednané knihy ZDARMA vyzvedněte na pobočce. V nabídce je více než 75 000 titulů na http://nlx.cz/nabidka-knih


Nabízíme zápisníky a diáře značky Moleskne. Jedná se o světově nejznámější značku luxusních zápisníků a diářů. 

 « zpět na Seznam obchodů

PRODEJNÍ DOBA