TIMEOUT

  
TIMEOUT                         telefon:

 778 716 261

     
  email:  info@gut.cz 
  web:

 www.time-out.to

   

 

 

  

Značka TIMEOUT byla založena v r. 1973 skupinou mladých designérů, kteří se rozhodli vytvořit značku zachycující pozitivní kalifornský životní styl a jeho jedinečnou svobodnou atmosféru. Vášeň a smysl pro detail prostřednictvím kterého se uchovává kalifornský duch a tradice. To jsou hlavní esence značky TIMEOUT.

 

Ať už si obléknéte padnoucí sako a džíny, nebo jiný originální kousek, budete se cítit sami sebou a to za každé situace.

 

Timeout kolekce tradičně čerpá inspiraci na pobřeží oceánu. Sezóna jaro/léto 2017 se nese v přirozeném až minimalistickém duchu s důrazem na přírodní a přirozený vzhled barev, materiálů a struktur. Odráží se ve lněných materiálech, přírodních odstínech modré, různorodých opráních a mačkaných efektech. Pocta je zde věnována moři snámořními detaily, jako jsou provazy nebo síťoviny. Škála barev je rozdělena do mnoha přirozených přírodních odstínů, které reprezentují pobřeží – hnědé zemité odstíny, písek, kamení, indigo. V této uvolněné kultivovanosti se rustikální setkává s moderním v příjemném volnočasovém mixu.

 

Letní kolekce Timeout zároveň reflektuje inspiraci v exotických zemích a trendech, které působí jako „tavící kotlík“ všech vlivů v souladu s dnešním multikulturním světem. Tento vliv najdeme především v dámské „Weekend“ linii, která zahrnuje dlouhé sukně/šaty s exotickými vzory, krajkové detaily, oversize topy, pohodlné střihy a lehké, splývavé materiály jako je viskóza nebo tencel.

 

V kolekci najdeme samozřejmě i tradiční zastoupení denimu, a to nejen klasické jeansy, denim sukně nebo šortky, ale take letní splývavou variantu chambray a tencelu na košilích, halenkách, sukních nebo šatičkách. Letní denim podtrhuje volnočasové, přesto ženské linie.Navozuje atmosféru víkendových trhů a usrkávání kávy při ranní procházce.

 

TIMEOUT Spring/Summer 17 odráží jak globální trendy, tak i základní kořeny značky. Nezaměřuje se na určitou skupinu lidí nebo trh, naopak oslovuje stale větší počet “globálních občanů” z různých vrstev a koutů světa. Kolekce Timeout se nesnaží své nositele kamkoliv zařadit. Naopak, snaží se setřít nejen kulturní rozdíly, ale i hranici mezi časem stráveným prací a zábavou. Tím vzniká kolekce, která je vhodná pro jakoukoliv volnočasovou či semi-formální příležitost a dává prostor vlastní invenci v kombinování jednotlivých kousků.


Přílohy
pdfKatalog 2017 [pdf, 6318 kB]

« zpět na Seznam obchodů

PRODEJNÍ DOBA