Načítání obsahu...
{m1seller::primary::namer}

Laso

Laso

O NÁS

Obchodní centrum LASO se nachází přímo v centru Ostravy na Masarykově náměstí.

V roce 2006 prošel obchodní dům kompletní rekonstrukcí postavenou na výměně všech technologií včetně zhotovení nové moderní fasády. Cílem rekonstrukce bylo především vytvoření nového obchodního prostředí, které bude odrážet stále se vyvíjející a narůstající standardy a požadavky na obchodní plochy v centru. Další podstatnou změnou bylo vybudování podzemního parkingu v suterénu obchodního centra s 67 parkovacími místy. Konečnou fází rekonstrukce bylo v roce 2008 vybudování zcela nové gastro zóny pro zákazníky ve 2. patře s krásným výhledem přímo na Masarykovo náměstí.

Tato rekonstrukce však nebyla poslední a i v průběhu dalších let se naše obchodní centrum dále měnilo a vyvíjelo, a tento trend stále pokračuje. V současnosti době se už nejedná pouze o nákupní centrum, ale také o místo, které nabízí atraktivní kancelářské prostory.

V roce 2019 byla původně tři podlaží obchodních ploch snížena pouze na dvě podlaží, kdy v 1. patře byla vytvořena opět nová gastro zóna odpovídající moderním trendům, kdy možnost nabití či připojení telefonu nebo notebooku  na WIFI, je samozřejmostí. Gastro zóna se tak stává nejen místem pro příjemný oběd nebo posezení u kávy či něčeho sladkého, ale můžete si zde bez problémů vyřídit školní i pracovní záležitosti v příjemném prostředí s výhledem na náměstí. Navíc se zde nachází také dětský koutek, který určitě ocení všechny maminky.

Pokud dáváte přednost posezení ve větším soukromí, můžete pro oběd či pracovní schůzku využít posezení v příjemném prostředí restaurace Potrefená husa nebo kavárny Café Fratelli v přízemí.

K nejvýznamnějším a dlouholetým nájemcům obchodního centra patří bezesporu supermarket BILLA, který kromě potravinářského sortimentu nabízí také prodej drogistického a spotřebního zboží. Pokud se týká nabídky, mezi hlavní výhody našeho centra patří to, že zde zákazníci na jednom místě najdou zejména vše pro každodenní nákup a nejrůznější služby. Především prodejnu drogerie, lékárnu, směnárnu bez poplatku, prodejnu tabáku a tisku, květinářství, nehtové studio a v neposlední řadě nonstop otevřenou samoobslužnou zónu České spořitelny a možnost využití bankomatů tří společností – ČSOB, Česká spořitelna a Air Bank. Nechybí další prodejny potravin (vinotéka, čaj a káva, dárkové potraviny, doplňky pro zdravý život, uzeniny a sýry), domácích potřeb, počítačové techniky, knih (se sortimentem papíru a hraček) a samozřejmě značkové i originální módy včetně obuvi, kabelek, prádla.

V roce 2020 byla dokončena kompletní rekonstrukce 4. patra, kde vznikly nové kancelářské prostory, které byly vytvořeny dle požadavků nájemce Dopravního podniku Ostrava. Současně probíhá také rekonstrukce 3. patra, kde část kancelářských prostor už je hotová a další část čeká na svého nového nájemce. Úpravou fasády spočívající ve vybudování nových oken do ulice Solná, vznikly další atraktivní kancelářské plochy, které čekají možná právě na Vás.

Věříme, že Vás krátké představení našeho obchodního centra naladilo k jeho návštěvě a těšíme se na Vás.

Pokud byste měli zájem o pronájem kancelářských ploch, neváhejte nás kontaktovat.


LASO
LASO
LASO

FILOZOFIE

DLOUHOLETÁ TRADICE

Naše obchodní centrum je tu pro vás už od roku 1976.

OSVĚDČENÁ KVALITA

Nabízíme nákup v příjemném prostředí centra, kde se neztratíte.

SÍDLO V CENTRU

Jsme jediné centrum v centru města přímo na Masarykově náměstí.

Historie

Vznik nové budovy OD s názvem PRIOR OSTRAVA

Jedná se ve svém době o jeden z největších obchodních domů v České republice, který zabezpečuje prodej celého sortimentu spotřebního zboží.
Vznik nové budovy OD s názvem PRIOR OSTRAVA
1984

LASO - nový název obchodního domu

Na základě vyhlášené soutěže získal obchodní domů nový název LASO. Vybíralo se z 3 a půl tisíce zaslaných návrhů.
LASO - nový název obchodního domu
1990

PRIOR IK

Stáváme se součástí skupiny PRIOR IK.
PRIOR IK
1996

Opět jsme LASO

V roce 2006 proběhla celková rekonstrukce celého obchodního domu a vrátili jsme se k názvu LASO.
Opět jsme LASO
2006

Gastro zóna ve 2. patře

Pro zákazníky jsme vybudovali novou GASTRO zónu ve 2. patře s krásným výhledem přímo na Masarykovo náměstí.
Gastro zóna ve 2. patře
2008

Gastro zóna - 1. patro

Po téměř 10 letech si gastro zóna zasloužila dostat nový moderní kabát a určitě se to povedlo.
Gastro zóna - 1. patro
2019